Krátká obousměrná zubová čerpadla řady XLG

Pondělí, 22. května 2017

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit novou řadu hydraulických obousměrných zubových čerpadel s označením XLG. Jedná se o novou generaci čerpadel, která pokračuje v moderním designu čerpadel na nákladní automobily, kde je nutno počítat s každým milimetrem. Proto vznikla v designovém centru Interpump Hydraulics S.p.A, zubové čerpadla, které mají na svém těle vykrojení v místech, kde lze předpokládat hlavní kardan a tudíž málo místa pro samotnou montáž čerpadla.

Dalším inovativním krokem designérů je toto krátké čerpadlo, které lze umístit do stísněných prostor. Tyto hydraulické zubové čerpadla jsou v nabídce od 90 L do 120 L. U čerpadla této řady si můžete zvolit sací a výtlakový výstup na bocích nebo na zádi, případně jeden vstup na boku čerpadla a druhý na zádi.

Čerpadla jsou dodávany se standardní přírubou DIN 5462 SE s drážkovanou hřídelí a přírubou s roztečí 80x80 mm. V našem regionu jsou tato čerpadla obzvláště vítaná, protože se svými rozměry lze umístit tato čerpadla o objemu 90-120 L do nových podvozků Tatra. Čerpadla poskytují skvělých až 250 Bar maximálního kontinuálního pracovního tlaku, čímž budou vyhovovat spoustě aplikací na nákladních automobilech.