Poslední testy PTO na novou převodovku ZF PowerLine

Úterý, 15. února 2022

Interpump Hydraulics S.p.A ( PZB + HYDROCAR ) právě dokončuje finální testování bočních PTO pro novou převodovku od firmy ZF s označením POWERLINE.

Jedná se o novou lehkou automatickou převodovku pro kategorii středně těžkých nákladních vozidel, která umožňuje aplikací až dvou bočních PTO P58Z1.

V příloze naleznete fotografie z přípravy závěrečných zkoušek pomocných pohonů, jejíž design, zkoušky a výrobu pro společnost ZF zajištuje právě společnost Interpump Hydraulics S.p.A, kterou zastupujeme.

Max. kroutící síla PTO je 102 kW. Při použití jednoho PTO je možný  max výstup až 700 Nm a při použití dvou PTO je možné dosáhnout až 1000 Nm kroutícího momentu z obou PTO.

Vzhledem k vynikajícím technickým parametrům převodovky POWERLINE a možnostem, které nabízí tyto nové pomocné pohony věříme, že bude nástavbáři a uživateli velmi vyhledávaným řešením pro aplikace nejen do těžkých provozů.

Jakmile budou ukončeny finální zkoušky a provedena certifikace těchto PTO společností ZF, tak bychom měli mít tyto pomocné pohony k dispozici.

Během května roku 2022 čekáme již první dodávky těchto PTO.