205X3260000 KIT X MTG POMPE 3F SU PF 3204

Dokumenty ke stažení

Detailní popis - 205X3260000 KIT X MTG POMPE 3F SU PF 3204

205X3260000 KIT X MTG POMPE 3F SU PF 3204

205X3260000 KIT X MTG POMPE 3F SU PF 3204

Rozpis náhradních dílů

Pozice Kód Popis Množství
1 11702070000 #MANICOTTO 1
10 00404002000 #RONDELLA 12 UNI 3703 2
2 13001077000 #PRIGIONIERI M14X1,5 3
3 00402004000 #RONDELLA ELASTICA 12 UNI 9195 2
4 00301006000 #DADO M12 UNI 5588 2
5 10701113000 #ADATTATORE 1
6 12701013000 #RONDELLA 16X10,5X1 3
7 13002001000 #DADO M10X1,5 3
8 00202017000 #PRIGIONIERI M10X28 UNI 5931 2
9 00103069000 #VITE TCEI M12X80 UNI 5931 2

Zaujal Vás produkt 205X3260000 KIT X MTG POMPE 3F SU PF 3204? Kontaktujte nás!